Sis Farı Çerçevesi 2 Prç. P.Çelik (Siyah-Taşlı)

SKU : 1708103BT

Sis Farı Çerçevesi 2 Prç. P.Çelik (Siyah-Taşlı)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
JEEP RENEGADE (2014- 2019 ) SUV BU/520 (PRE-FL)
PASLANMAZ ÇELİK

304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilen paslanmaz çelik ürün grubumuz aracınızı daha şık ve zarif bir görünüme kazandırmanın yanında kolay montaj özelliği ile aracınızı dış etkenlere karşı koruma özelliği göstermektedir. Paslanmayan, hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak farklı bir görünüm kazandıracaktır.


Sis Farı Çerçevesi

Aracının tamponunda göz alıcı bir görünüm yakalamak isteyen araç sahipleri için üretilen "Sis Farı Çerçevesi", sis farlarınıza daha göz alıcı bir görünüm kazandırır. Aracınıza 100% uyum sağlayacak şekilde üretilir ve istediğiniz şık görüntüyü elde etmenize büyük katkı sağlar.


Siyah Taşlı

304 kalite siyah taşlı paslanmaz çelikten üretilen, aracında parlak görünümü tercih etmeyen ve siyah ürün kullanmak isteyen araç sahiplerinin tercih edebileceği "Sis Farı Çerçevesi" yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, pas tutmaz, hava koşullarına karşı dirençlidir.