Depo Kapağı (Karbon)

SKU : 7522071C

Depo Kapağı (Karbon)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
VOLKSWAGEN T5 TRANSPORTER (2003- 2015 ) VAN 7****
VOLKSWAGEN T5 CARAVELLE (2003- 2015 ) VAN
VOLKSWAGEN T5 MULTIVAN (2003- 2015 ) VAN
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Depo Kapağı

Aracınıza tam uyum sağlayacak şekilde üretilen "Depo Kapağı" aracınızın diğer parçalarıyla da uyum sağlayarak aracınıza daha şık ve kaliteli bir görünüm kazandıracaktır. Aracınızın depo kapağında oluşabilecek çizik ve renk aşınmalarına karşı koruyucu özellik gösterir.


Karbon

Yüksek dayanıma sahip orijinal karbon fiber kumaştan üretilen "Depo Kapağı" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.