Cam Çıtası 6 Prç.(Karbon)

SKU : 1708141C

Cam Çıtası 6 Prç.(Karbon)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
JEEP RENEGADE (2014-) SUV BU/520
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Cam Çıtası

Aracınızın dış görünüşünde büyük farklar yaratacak olan "Cam Çıtası", zarif ve kaliteli görünümü yakalamak isteyen araç sahipleri için ilk tercih olacaktır. Araca özel olarak üretimi yapılan "Cam Çıtası" ile aracınızda istediğiniz estetik görüntüyü elde edebilirsiniz.


Karbon

Yüksek dayanıma sahip orijinal karbon fiber kumaştan üretilen "Cam Çıtası" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.