Sis Farı Çerçevesi 2 Prç. (Karbon)

SKU : 1708103C

Sis Farı Çerçevesi 2 Prç. (Karbon)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
JEEP RENEGADE (2014- 2019 ) SUV BU/520 (PRE-FL)
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Sis Farı Çerçevesi

Aracının tamponunda göz alıcı bir görünüm yakalamak isteyen araç sahipleri için üretilen "Sis Farı Çerçevesi", sis farlarınıza daha göz alıcı bir görünüm kazandırır. Aracınıza 100% uyum sağlayacak şekilde üretilir ve istediğiniz şık görüntüyü elde etmenize büyük katkı sağlar.


Karbon

Yüksek dayanıma sahip orijinal karbon fiber kumaştan üretilen "Sis Farı Çerçevesi" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.