Kapı Eşiği 4 Prç. (Karbon Edition-Kısa)

SKU : 9638091CE

Kapı Eşiği 4 Prç. (Karbon Edition-Kısa)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
CITROËN C3 (2016-) HB 5D
PEUGEOT 2008 (2013- 2020 ) SUV L
RENAULT CAPTUR (2019-) SUV
VOLKSWAGEN TOUAREG (2018-) SUV
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Kapı Eşiği

Kapı eşiği otomobillerin en çok hareket eden aksamlarından olan kapıların ve sürekli dış etkiye maruz kalan kapı eşiklerinin daha sağlam olmasını sağlamaktadır. Bu dış etkilerden kaynaklanabilecek çizik ve aşınmaları önler. Fonsiyonelliğinin yanında aracın daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayan kapı eşikleri oldukça kullanışlı ürünlerdir.


Karbon

Yüksek dayanıma sahip orijinal karbon fiber kumaştan üretilen "Kapı Eşiği" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.