ŞİRKET PROFİLİ

HAKKIMIZDA

1995 yılında Bursa’da 14 işçi ve 3 makine ile otomotiv aksesuarı sektörüne Omtec Auto Accessories olarak giriş yapan firmamız, bugün 30.000m² alanda 2 fabrika 215’den fazla çalışan ve 3 kıtada bulunan yapılanması ile binlerce farklı ürün yelpazesine sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Teknik bilgi, birikim ve becerilerini üretim altyapısı ile birleştiren, ürettiği kaliteli otomobil iç ve dış aksesuarlarını rekabetçi fiyatlarla otomobil üreticilerine ve aksesuar sektörüne sunan, ayrıca sağladığı istihdam ve ürettiği ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı misyon edinmiş firmamız, yenilikçi ve sektöründe lider uluslararası bir kuruluş olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Günümüzde 50’den fazla ülkeye ihracat yaparken aynı zamanda resmi OEM iştirakleri ile işbirliğini sürdürmektedir. 2006 yılında Almanya Herne’de 7.500 alana kurulan OMAC GmbH ve 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri Houston’da 5.500 m² alana kurulan OMAC USA Inc. şubeleri ile global bir marka olmayı başarmıştır.

 Yüksek kaliteli ahşap, krom, alüminyum, ABS ve karbon aksesuarlarımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile size en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyor, 45’den fazla otomobil markasına özel üretim yaparken, ürettiğimiz ürünlerle otomobil sahiplerine araçlarını kişiselleştirmelerini sağlayarak kendilerini farklı ve daha mutlu hissetmelerini sağlıyoruz.

 İHTİYAÇLARI ANLAMA

 

Omtec her zaman sektörün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek, müşteriye, otomobil markalarına ve modellerine ve pazara yönelik özelleştirilmiş planlama prensibi ile çalışmaktadır. İhtiyaçları ve gereklilikleri anlayarak, kalite ve estetikten ödün vermeden üretim faaliyetlerini planlamaktadır.

 

ÜRÜN GELİŞTİRME

 

Bünyemizde bulunan yüksek teknolojili üretim araçları ve robotlarımızla, her bir parçanın araştırma ve geliştirme çalışmalarını yaparak araca özel tasarım ve üretim geliştirmekteyiz. Yetenekli tasarımcılarımız ve ürün geliştirme mühendislerimiz araçlarınıza en uygun, kaliteli ve dayanıklı ürünleri geliştirebilmek için son teknoloji araçları kullanmaktadır. Görünüm, kalite ve işlevselliği bir arada tutma misyonu ile bütün teknik donanımını harmanlayan Omtec, siz değerli müşterilerimizin isteklerini göz ardı etmeden en üst düzey aksesuarları üretmektedir.

 

MÜŞTERİ ÖNCELİĞİ

 

Bugün 50’den fazla ülkeye aktif olarak ihracat yapıyor, yüksek eğitimli satış uzmanı kadromuz ve bütün teknik donanımımız ile satış öncesi ve satış sonrası tüm desteğimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Satın alınan her Omtec ürününde müşterilerimizin bir ömür boyu mutlu olmalarını sağlamak için elimizden geleni yapacağımızın gönül rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

 Omtec olarak sizin için yaptığımız yatırım ve çalışmalardan mutluluk duyuyoruz. Yaratıcılık, verimlilik, estetik ve kalite konusunda satın alabileceğiniz en iyi otomotiv aksesuarlarını geliştirmeye ve sunmaya devam ediyoruz.