İçeriğe geç
OMTEK OTOMOTİV A.Ş.’YE BRONZ İHRACAT ÖDÜLÜ

OMTEK OTOMOTİV A.Ş.’YE BRONZ İHRACAT ÖDÜLÜ

Omtek Otomotiv, gerçekleştirdiği üretim ve ihracat rakamlarıyla ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor. Başarısını sürdüren, çeyrek asırlık firma gerçekleştirdiği ihracat performansıyla (OİB) Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği tarafından gerçekleştirilen İhracat Başarı Ödülleri’nde Bronz İhracat Ödülü’ne layık görüldü.

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) pandemi koşullarına rağmen üstün ihracat performansı gösteren firmaları ödüllendirdiği İhracat Başarı Ödülleri’nde, Omtek Otomotiv A.Ş. Bronz İhracat Ödülü’ne layık görüldü. 2020 yılında 25. kuruluş yıldönümünü kutlayan Omtek Otomotiv, OİB tarafından verilen Bronz İhracat Ödülü ile başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Omtek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bağcı; “Bu ödülü başta Pazarlama ekibi olmak üzere, tüm Omtek Ailesi adına onur duyarak kabul ediyorum. Bu ödülü almanın verdiği haklı gururu yaşıyorum. “Küçük dokunuşlar, büyük farklar…” felsefesiyle çıktığımız bu yolda, istikrarlı şekilde artan üretim hacmimiz, genişleyen üretim alanımız, yeni teknolojilerimiz ve artan iş gücümüz ile gelecek yıllarda da başarımızı sürdürerek daha pek çok güzel işe imza atacağız. Buna gönülden inanıyorum, tüm Omtek Otomotiv A.Ş. ailesine, bu başarımıza katkı sağlayan müşterilerimize, iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyorum. El ele daha nice başarılara” dedi.
Önceki makale FORD OTOSAN'DAN OMTEK OTOMOTİV'E "ALTIN YILDIZ" ÖDÜLÜ
Sonraki makale OMTEK OTOMOTİV A.Ş.’NİN ÇEYREK ASIRLIK BAŞARISI

HABERLER