İçeriğe geç
omtec otomotiv binası

HAKKIMIZDA

1995 yılında Bursa’da 14 işçi ve 3 makine ile otomotiv aksesuarı sektörüne Omtec Auto Accessories olarak giriş yapan firmamız, bugün 30.000m² alanda 2 fabrika 215’den fazla çalışan ve 3 kıtada bulunan yapılanması ile binlerce farklı ürün yelpazesine sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Teknik bilgi, birikim ve becerilerini üretim altyapısı ile birleştiren, ürettiği kaliteli otomobil iç ve dış aksesuarlarını rekabetçi fiyatlarla otomobil üreticilerine ve aksesuar sektörüne sunan, ayrıca sağladığı istihdam ve ürettiği ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı misyon edinmiş firmamız, yenilikçi ve sektöründe lider uluslararası bir kuruluş olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Günümüzde 50’den fazla ülkeye ihracat yaparken aynı zamanda resmi OEM iştirakleri ile işbirliğini sürdürmektedir. 2006 yılında Almanya Herne’de 7.500 m² alana kurulan OMAC GmbH ve 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri Houston’da 5.500 m² alana kurulan OMAC USA Inc. şubeleri ile global bir marka olmayı başarmıştır.

Yüksek kaliteli ahşap, krom, alüminyum, ABS ve karbon aksesuarlarımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile size en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyor, 45’den fazla otomobil markasına özel üretim yaparken, ürettiğimiz ürünlerle otomobil sahiplerine araçlarını kişiselleştirmelerini sağlayarak kendilerini farklı ve daha mutlu hissetmelerini sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Teknik bilgi, birikim ve becerilerini üretim altyapısı ile birleştiren, ürettiği kaliteli otomobil iç ve dış aksesuarlarını uygun fiyatla otomobil üreticilerine ve aksesuar sektörüne sunan, sağladığı istihdam ve ürettiği ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunan, yenilikçi ve sektöründe lider uluslararası bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

  • Ürettiği ürünlerle sürücülere araçlarını kişiselleştirmelerini sağlayarak kendilerini farklı ve daha mutlu hissetmelerini sağlayan.
  • Üretim ve hizmet anlayışıyla örnek alınan.
  • İnovatif fikirleri ve uygulamalarıyla sektörüne liderlik eden.
  • Markalarını 7 farklı kıtada başarıyla konumlandırmış.
  • Paydaşları tarafından takdir ve tercih edilen.
  • Çalışanlarına sağladığı hizmet ve imkânlarla çalışanlarını mutlu eden.
  • Çalışanlarına güvenli ve huzurlu çalışma ortamı imkanı sağlayan.
  • İstihdam için tercih edilen bir kuruluş olmayı vizyon edinmiştir.

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimizin isteklerini tam olarak anlayıp, zamanında karşılamak, toplam kalite yönetimi için, çalışanların eğitimlerini sağlamak, etik kurallarına uyarak, kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini sürekli olarak iyileştirip, en uygun otomotiv aksesuarlarını üretip toplumumuza hizmet etmeyi taahhüt eder.

İHTİYAÇLARI ANLAMA

Omtec her zaman sektörün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek, müşteriye, otomobil markalarına ve modellerine ve pazara yönelik özelleştirilmiş planlama prensibi ile çalışmaktadır. İhtiyaçları ve gereklilikleri anlayarak, kalite ve estetikten ödün vermeden üretim faaliyetlerini planlamaktadır.

ÜRÜN GELİŞTİRME

Bünyemizde bulunan yüksek teknolojili üretim araçları ve robotlarımızla, her bir parçanın araştırma ve geliştirme çalışmalarını yaparak araca özel tasarım ve üretim geliştirmekteyiz. Yetenekli tasarımcılarımız ve ürün geliştirme mühendislerimiz araçlarınıza en uygun, kaliteli ve dayanıklı ürünleri geliştirebilmek için son teknoloji araçları kullanmaktadır. Görünüm, kalite ve işlevselliği bir arada tutma misyonu ile bütün teknik donanımını harmanlayan Omtec, siz değerli müşterilerimizin isteklerini göz ardı etmeden en üst düzey aksesuarları üretmektedir.

MÜŞTERİ ÖNCELİĞİ

Bugün 50’den fazla ülkeye aktif olarak ihracat yapıyor, yüksek eğitimli satış uzmanı kadromuz ve bütün teknik donanımımız ile satış öncesi ve satış sonrası tüm desteğimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Satın alınan her Omtec ürününde müşterilerimizin bir ömür boyu mutlu olmalarını sağlamak için elimizden geleni yapacağımızın gönül rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Omtec olarak sizin için yaptığımız yatırım ve çalışmalardan mutluluk duyuyoruz. Yaratıcılık, verimlilik, estetik ve kalite konusunda satın alabileceğiniz en iyi otomotiv aksesuarlarını geliştirmeye ve sunmaya devam ediyoruz.

SERTİFİKALAR

HABERLER